Reportaże

 WYSTAWA KLUBOWA Kraków 17.06.2017

 

Najlepsza para
Im CAR z liliowego Zacisza i ELITA Dobrana Para
IIm WROTYCZ z Gangu Długich i SAGA Dobrana Para
IIIm DYZIO z Kuny i LIRA Mościc

Najlepsza grupa hodowlana
Im z Gangu Długich
IIm Rawipon
IIIm Dobrana Para

Najlepszy reproduktor:
ŻYWIEC z Gangu Długich

Najlepsza suka hodowlana
JEMIOŁUSZKA z Gangu Długich

Psy / Dogs
klasa: Szczeniąt/Puppy Ilość: 2
1.DOLAR Ibilandia lok 2
2.UPOMINEK z Winory lok.1 NAjlepsze Szczenię w Rasie

klasa: Młodzieży/Youth Ilość: 3
3.CHOPIN Dobrana Para lok.3
4.POPIS Rawipon 1 Mł.Zw.Klubu
5.WROTYCZ z Gangu długichlok.2

klasa: Pośrednia/Intermediate Ilość: 1
6 BOHUN Hard River CWC

klasa: Championów/Champion Ilość: 4
7..DYZIO z Kuny lok.4
8. JEDEN JÓZEK z Fox Klanu lok.2
9.ŁOBUZ Klejnot Jury lok.3
10.ŻYWIEC z Gangu Długich CWC, ZW.KL, BOS

klasa: Weteranów/Veteran Ilość: 2
11. CAR z Liliowego Zacisza 1 Zw.KL.Weteran
12. FINEZYJNY ZEFIR Moscic lok 2

Klubu Suki / Bitches
klasa: Młodsze Szczenię/MinorPuppy Ilość: 2
13.ELITA Dobrana Para
14.ENI Dobrana Para nb

klasa: Szczeniąt/Puppy Ilość: 1
15. VIRIKA od Nicponek

klasa: Młodzieży/Youth Ilość: 6
16.ABI Remirys nb
17.DORA Dobrana Para lok.4
18.JESTEM DOBRA Dziechcinek lok.3
19.LARA via Rivendall nb
20.MELA via Rivendal lok.2
21.PIANKA Rawipon lok.1 Mł.Zw.Kl BOB

klasa: Otwarta/Open Ilość: 3
22.HANKA Rawipon lok.3
23..KARMELKA via Rivendall lok1 CWC
24. RADOCHA z Winory lok.2

klasa: Championów/Champion Ilość: 6
25.EMILKA via Rivendall nb
26. KROPLA Moscic lok.2
27.LIRA Moscic lok.4
28.SAGA Dobrana Para
29. SŁONKA z Gangu Długich lok 1 CWC
30.TRESKA z Gangu Długich lok.3

klasa: Weteranów/Veteran Ilość: 1
31. JEMIOŁUSZKA z Gangu Długich Zw,KL.Wet. Najlepszy Weteran w Rasie

Wystawa Klubowa – ŁEBA 2016

Najlepsza hodowla: Z Gangu Długich
Najlepszy Reproduktor: BAJER BACA z Banciarni
Najlepsza Suka Hodowlana: JAGNA via Rivendall
Najlepsza para FIAKER Prolog Poland i AKWARELA RawiponPSY:
klasa szczeniąt
POPIS Rawipon I Najlepsze szczenię
klasa pośrednia
ŻYWIEC z Gangu Długich I CWC
klasa championów
BERBEĆ Dziechcinek
BIRBAL z Niemickiego Dworu IV
EKLER via Rivendall
FIAKIER Prolog Poland I CWC Zw Klubu
JEDEN JÓZEK z Fox Klanu II
ŻART z Wielgowa IIISUKI:
klasa młodszych szczeniąt:
CZARNA JAGÓDKA Dobrana Para I Najlepsze młodsze szczenię
MALINA via Rivendall III
MELA via Rivendall II
klasa szczeniąt:
PIANKA Rawipon nb
klasa młodzieży:
BAŁKANICA Kontekst III
DUMKA z Wielgowa II
HABI z Niemickiego Dworu IV
Ponadto NOVIKA I Zwycięzca Młodzieży Klubu
klasa pośrednia:
WANTA BACÓWA z Banciarni II
ŻUBRÓWKA z Gangu Długich I CWC
klasa otwarta:
BABA JAGA Hajko Nerita II
HANKA Rawipon IV
HOŻA via Rivendall
Ponadto XYWKA I CWC
TURÓWKA z Gangu Długich III
klasa hampionów:
AKWARELA Rawipon II
EMILKA via Rivendall III
FANTASMAGORIA Kontekst I CWC Zwycięzca Kluby BOB
HASANKA Prolog Poland IV
ISTA Ama Canem
klasa weteranów:
EVORA z Polarnej Niedźwiedzicy IV
JEMIOŁUSZKA z Gangu Długich III
Ponadto Szarada II
SIWA Hajko Nerita I Najlepszy weteran klubu

ROK 2015

Wystawa Klubowa w Więcborku (oddział Bydgoszcz)  13.09.2015

Psy

Młodzież:
Żywiec z Gangu Długich I zw mł naj jun BOS BIS Junior

Otwarta:
Dyzio z Kuny II
Lukier van het Goralenhof I CWC
Nostromo Carpe Jugulum III

Championy:
Berbeć Dziechcinek
Birbal z Niemickiego Dworu I CWC
Fiakier Prolog Poland II
Franek Chluba z Polski III
Niechcic z Gangu Długich
Żart z Wielgowa IV

Suki

Młodzież:
Turówka z Gangu Długich II
Żubrówka z Gangu Długich I zw mł

Pośrednia:
Hanka Rawipon I CWC
Hulanka Prolog Poland II

Otwarta:
Apolejka Rawipon II
Fantazja z Niemickiego Dworu III
Jasminka van het Goralenhof I CWC
Lira Mościc IV

Championki:
Akwarela Rawipon I CWC BOB BIS
Evora z Polarnej Niedźwiedzicy
Morwa z Gangu Długich IV
Słonka z Gangu Długich III
Zawoja z Wielgowa II

Weteranki:
Bali z Polarnej Niedźwiedzicy III
Frania z Gangu Długich II
Jemiołuszka z Gangu Długich I Naj weteran BIS weteranow

Najlepsza hodowla:
z Gangu Długich I
Rawipon II
najlepszy reproduktor
FIAKER Prolog Poland
Najlepsza suka hodowlana
JEMIOŁUSZKA z Gangu Długich
najlepsza para
AKWARELA i FIAKIER I
FRANIA i NIECHCIC II
ZAWOJA i ŻYWIEC III
LIRA I DYZIO IV

ROK 2014

Wystawa Klubowa w LUBOSTRONIU (oddział Bydgoszcz)  18.05.2014

Klasa młodszych szczeniąt / Minor:
1 Czcibor Futrzak Podlaski FCI I
2 Ponadto ( FCI) LARYSZ II
Klasa szczeniąt / Puppy Class
3 HEBAN Via Rivendall, I najlepsze szczenię
Klasa pośrednia / Intermediate Class
4 ALKIERZ Rawipon I
5 ANTOSZ Ponadto nb
6 EKLER Via Rivendall, II
7 Jeden Józek z Fox-Klanu III
Klasa otwarta / Open Class
8 ARAK Blusałka II
9 MILCZEK z Gangu Długich III
10 PONADTO OBEREK I
Klasa championów / Champion
11 Berbeć Dziechcinek
12 BIRBAL z Niemickiego Dworu IV
13 FIAKIER Prolog Poland FCI, II
14 IGNAŚ INDI Ama Canem (FCI)
15 JASMINE Trzy Jot (FCI)
16 NIECHCIC z Gangu Długich,
17 Ponadto (FCI) ORKISZ, I BOB Zw Klubu
18 Ponadto Tamarysz, III
19 SMOK Fervidus, V
20 ŻART z Wielgowa,

Klasa honorowa / Honour Class
21 IMPULS z Norblińskiej Doliny
22 Ponadto Bukiet I
23 SWOJAK Volarius,
Klasa weteranów / Veteran Class
24 CAR z Liliowego Zacisza II
25 GORDON z Norblińskiej Doliny, III
26 SASQUEHANNA MALINNIK PONADTO, I
Suki – Bitches
Klasa młodszych szczeniąt / Minor
27 CIECHOSŁAWA Futrzak Podlaski FCI, II
28 HANKA Rawipon, III
29 IDYLLA Via Rivendall I
30 IKONA Via Rivendall, IV
31 Ponadto Laurka,
Klasa szczeniąt / Puppy Class
32 HASANKA Prolog Polad FCI, I
33 Hoża Via Rivendall, II
34 HULANKA Prolog Poland FCI, nb
Klasa młodzieży / Junior Class
35 JEDNA TAKA Kontekst, nb
Klasa pośrednia / Intermediate Class
36 AKWARELA Rawipon (FCI I
Klasa otwarta / Open Class
37 Agrafka Blusałka, IV
38 FORTA PROLOG POLAND nb
39 Ponadto INUTKA, I
40 PONWWOD´S UNBREAK MY HEART, II
41 Żyzna z Wielgowa, III

Klasa championów / Champion:
42 BIAŁOGŁOWA Dziechcinek,
43 EVORA Z POLARNEJ NIEDŹWIEDZICY,
44 ISTA AMA CANEM,
45 MORWA z Gangu Długich, III
46 Ponadto JUSZTINA, II
47 SŁONKA z Gangu Długich, I BOS
48 SPINKA Dobrana Para,
49 ŻURAWINA Via Rivendall,
Klasa honorowa / Honour Class
50 FRANIA z Gangu Długich II
51 JEMIOŁUSZKA z Gangu Długich, I
52 SAPIEŻANKA Volarius,
53 Sasquehanna (FCI) LIRKA, III
Klasa weteranów / Veteran Class
54 AFERA Rivendall,
55 BALI Z POLARNEJ NIEDŹWIEDZICY,
56 BAYRA Jamkin, I
57 IZBA z Gangu Długich,
58 Ponadto (FCI) HRECZKA,
59 WYJĄTKOWA WIZJA Mościc,

Najlepsza Hodowla
Ponadto I
Z Gangu Długich II
Rawipon III

Najlepszy reproduktor
MAZUR z Gangu Długich

Najlepsza suka hodowlana
Ponadto Hreczka I
Jemiołuszka z Gangu Długich II
Zięba z Gangu Długich III

Najlepsza para
Niechcic i Frania z Gangu Długich

Najlepsza para tej samej płci
Bukiet i Tamarysz Ponadto I
Impils z Norblińskiej Doliny i Arak Blusałka II

ROK 2013

—————————————————————————————————————-

4-5.05.2013 Łódź CACIB

Zwycięzca pies: EBUR Jamkin -CWC , CACIB, BOB, BIS RP III
Zwycięzca suka: JASNA Mościc CWC , CACIB
Zwycięzca młodzieży pies:BRZASK z Jurajskiego Źródła
Zwycięzca młodzieży suka:WESTA z Armii Zbawienia Najlepszy Junior, BIS Juniorów IV

Najepsze baby:ANDRUS Rawipon
Najlepszy weteran: CAR z Liliowego Zacisza

—————————————————————————————————————-

3.05.2012 Bydgoszcz CAC

Zwycięzca pies: FIAKIER Prolog Poland: BOB, IV BIS RP, II BOG
Zwycięzca suka:FORTA Proog Poland
Zwycięzca młodzieży pies:REJENT Volarius
Zwycięzca młodzieży suka:GOSPODA Prolog Poland Najlepszy Junior

Najepsze baby:AKWARELA Rawipon – I BIS BABY

—————————————————————————————————————-

1.05.2013 Dobre Miasto CAC

Zwycięzca pies: NIECHCIC z Gangu Długich CWC
Zwycięzca suka:SŁONKA z Gangu Długich CWC, BOB, BOG II, BIS Ras Polskich

—————————————————————————————————————-

27-28.04.2013 Opole CACIB

Zwycięzca pies: Ponadto ORKISZ dosk I CWC, CACIB BOB, BOG, BIS
Zwycięzca suka:WESTA z Armii Zbawienia CWC, CACIB
Zwycięzca młodzieży pies: GWIEZDNY PYŁ Ama Canem
Zwycięzca młodzieży suka:ESTONIA Tellus Mater  Naj.Junior

Najepsze szczenię:FAWORYT Kontekst
Najlepszy weteran: ŁUNA ŁADNA z Armii Zbawiania

—————————————————————————————————————–

21.04.2013 Lublin CAC

Zwycięzca pies : DYZIO z Kuny
Zwycięzca suka: ŻYZNA z Wielgowa CWC ZW
Zwycięzca młodzieży suka: KROPLA Mościc ,Zw.Mł, NJ, BOB, BIS RP III

—————————————————————————————————————–

21.04.2013 Inowrocław CAC

Zwycięzca pies:ZAGŁOBA z Hogwartu
Zwycięzca suka:WINORA z Norblińskiej Doliny: BOB, BOG I, BIS RP I
Zwycięzca młodzieży pies:EKLER via Rivendall, Najlepszy junior,

——————————————————————————————————————

20.04.2013 Grudziądz CAC

Zwycięzca młodzieży pies:EKLER via Rivendall, Najlepszy junior, BOB, BOG III, BIS RP IV

—————————————————————————————————————–

14.04.2013 Częstochowa CAC

Zwycięzca pies:SAMBOR z Gangu Długich – CWC, BOB
Zwycięzca suka:PRYMULKA Perłowy Ogród CWC

—————————————————————————————————————–

7.04.2013 Zabrze CAC

Zwycięzca pies:ASESOR Kontekst BOB, BIS RP, BOG 1, BIS IV,
Zwycięzca suka:PRYMULKA Perłowy Ogród CWC
Zwycięzca młodzieży pies: BRZASK Z Jurajskiego Źródła, Najlepszy Junio
Zwycięzca młodzieży suka:BRYZA z Jurajskiego Źródła

Najlepsze baby: FAWORYT Kontekst

Najlepszy weteran: ŁUNA ŁADNA z Armii Zbaawienia

——————————————————————————————————————

PUPPY-JÜNGST DOG-RÜDE

15302 FAWORYT KONTEKST 29816/II/12 2012.10.13
Ponadto Chaber – Forga Prolog Poland
T: Robak Grzegorz (PL) t: Rozanska Marta Best puppy

JUNIOR-JUGEND DOG-RÜDE

15303 FLINKBEIN MALY ROCKY FI23183/12 2012.03.10
Deaque Bien Balboa De Bone – Flinkbein Istota
Sukcesu
T: Taija Tuohilampi (FI) t: Christian Fuhrer
HPJ, Best junior, Fiatal világgyőztes / Junior World Winner

CHAMPION DOG-RÜDE

15307 FIAKIER PROLOG POLAND PKR. – 66324 S 2010.06.03
Alasz Z Gangu Dlugich Fci – Izba Z Gangu Dlugich
Fci
T: Beata Klawinska (PL) t: Beata Klawinska
Világgyőztes / World Winner (CACIB), Best of Breed (BOB)

JUNIOR-JUGEND BITCH-HÜNDIN

15316 PONADTO IWOSZA PKR I-70567S 2012.03.29
Ch. Ichmosc Z Gangu Dlugich – Ch. Ponadto
Hreczka
T: Anna Dominiak (PL) t: Tomasz Bednarczyk
HPJ, Fiatal világgyőztes / Junior World Winner

CHAMPION -BITCH-HÜNDIN

15321 SLONKA Z GANGU DLUGICH PKR.I-69318 S 2011.03.11
Mazur Z Gangu Dlugich – Jemioluszka Z Gangu
Dlugich
T: Magdalena Larska (PL) t: Magdalena Larska
Világgyőztes / World Winner (CACIB), Best of Opposite Sex (BOS)

—————————————————————————————————————–

24.03.2013 Nowy Dwór Mazowiecki CAC

Zwycięzca pies: DYZIO z Kuny CWC
Zwycięzca suka: JEMIOŁUSZKA z Gangu Długich CWC, BOB, BOG III

Zwycięzca młodzieży suka:KROPLA Mościc

—————————————————————————————————————–

15-17.03.2013 Katowice CACIB

Zwycięzca pies: ASESOR Kontekst CWC, CACIB, BOB
Zwycięzca suka:ISTA Ama Canem, CWC, CACIB
Zwycięzca młodzieży pies: ARAK Blusałak
Zwycięzca młodzieży suka:Ponadto IWOSZA Najlepszy Junior

Najepsze szczenię:GWIEZDNY PYŁ Ama Canem
Najlepsze baby: FAWORYT Kontekst

—————————————————————————————————————–

10.03.2013 Jarosław CAC

Zwycięzca pies:IKAR z Eterowego Gniazda CWC
Zwycięzca suka:NUKA Dobrana Para: CWC, BOB
Zwycięzca młodzieży suka:SAGA Dobrana Para: Najlepszy Junior

—————————————————————————————————————–

10.03.2013 Włocławek CAC

Zwycięzca pies: FIAKIER Prolog Polnd CWC, BOB, BOG III, BIS RP II
Zwycięzca suka:FORTA Prolog Poland
Zwycięzca młodzieży suka:GOSPODA Prolog Poland, Najepszy Junior

Najepsze szczenię:EKLER via Rivendal
Najlepsze baby:ANDRUS Rawipon

—————————————————————————————————————–

2-3.3.2013 Zielona Góra CACIB

Zwycięzca pies: ŻART z Wielgowa: CWC, CACIB
Zwycięzca suka: ZAWOJA z Wielgowa: CWC, CACIB, BOB, BOGIV, BIS RP
Zwycięzca młodzieży pies: ARAK Blusałka
Zwycięzca młodzieży suka:WESTA z Armii Zbawienia: Najepszy Junior

—————————————————————————————————————–

24.02.2013 Leszno Championów

BOB: Asasor Kontekst

9-10.02.2013 Bydgoszcz Walentynkowa CAC

Zwycięzca suka: DOLORES z Kuny CWC, BOB, BIS RP
Zwycięzca młodzieży suka: SPINKA Dobrana Para

Najlepszy weteran: SIWEK z Kuny
Najlepsze szczenię:REJENT Volarius

—————————————————————————————————————-

9-10.02.2013 Bydgoszcz Walentynkowa CAC

Zwycięzca suka: DOLORES z Kuny CWC, BOB, BIS RP
Zwycięzca młodzieży suka: SPINKA Dobrana Para

Najlepszy weteran: SIWEK z Kuny
Najlepsze szczenię:REJENT Volarius

—————————————————————————————————————–

2-3.02.2013 Rzeszów CACIB

Zwycięzca pies: Ponadto ORKISZ CWC, CACIB, BOB
Zwycięzca suka: JULISIA Ama Canem
Zwycięzca młodzieży suka: KROPLA Mościc NJwR

——————————————————————————————————————

25-27.01.2013 Głogów CACIB

Zwycięzca pies: ZAGŁOBA z Hogwartu CWC, CACIB
Zwycięzca suka: ŻURAWINA via Rivendall CWC, CACIB, BOB, BIS RP II
Zwycięzca młodzieży suka: SPINKA Dobrana Para  Naj. Junior

Najlepsze szczenię:ARAK Blusałka

——————————————————————————————————————

20.01.2013 Będzin CAC

Zwycięzca pies: AGAT LIPNIK z Jurajskiego Źródła
Zwycięzca suka: PRYMULKA Perłowy Ogród BOB, BIS RP III

Najlepsze szczenię: BRZASK z Jurajskiego Źródła BIS Szczeniąt,

——————————————————————————————————————

13.01.2013 Gdańsk CAC

Zwycięzca pies: FIAKIER Prolog Poland BOB, BIS RP
Zwycięzca suka: ANUSZKA vom Hirtentraum CWC
Zwycięzca młodzieży suka:

Najlepsze szczenię: JEDEN JÓZEK z Fox-Klanu

——————————————————————————————————————

6.01.2013 Mielno CAC

Zwycięzca pies: MAKS Hajko Nerita CWC
Zwycięzca suka: ANUSZKA vom Hirtentraum CWC BOB