Jeżeli planujesz zorganizować transport w komfortowych warunkach dla większej ilości osób, warto skorzystać z możliwości dotyczącej autokarów do wynajęcia.

Kiedy warto wynająć autokar?

Podróże prywatnymi pojazdami to często trudności organizacyjne związane z koniecznością większej ilości kierowców, ustalenia wspólnej trasy, czy znalezienia miejsc parkingowych w miejscu docelowym. W przypadku kiedy wyjazd będzie przygotowywany dla większej ilości osób na dłuższy dystans drogi korzystna będzie przygotowana oferta związana z całodobowym wynajmem autokarów.

Brak uprawnień do przewozu osób również nie będzie problemem, gdyż istnieje opcja oferująca na życzenie klienta wynajmu autokaru z kierowcą. Dzięki tej możliwości od początku drogi można relaksować się odbywającą się podróżą wakacjami, czy też w przypadku takiej konieczności również pracą podczas drogi.

Profesjonalnie świadczone usługi w tym zakresie oferuje http://buswynajem.pl/. Firma działa na rynku już od 1993 roku, dzięki czemu może pochwalić się dużym doświadczeniem związanym z przewozami autokarowymi.

Cała flota składa się wyłącznie z nowoczesnych autokarów, które sprawiają, że nawet długie kilometrowo dystanse nie będą męczące, a cała podróż minie spokojnie i w maksymalnie wygodnych warunkach.

Na życzenie klienta, kierowca może podjechać w dowolne wskazane przez najemcę miejsce odbioru pasażerów niezależnie od tego, z jakiego jest miasta.

W przypadku mniejszych grup podróżnych poza autokarami, firma dysponuje również ofertą wynajmu mniejszych busów.

Wszystkie autokary wyposażone są w:

  • ogrzewanie;
  • klimatyzację;
  • wysokiej jakości sprzęt nagłośniający;
  • mikrofon;
  • odtwarzacz DVD;
  • lodówkę.

Opłacalność wynajmu autokaru

Podróż kilkoma autami wiąże się podstawowymi opłatami związanymi z kosztami paliwa, które z dnia na dzień staje się coraz droższe, ale też eksploatacją części pojazdu. W przypadku skorzystania z oferty taniego wypożyczenia autokarów podróż może okazać się tańszą lub co najmniej konkurencyjną możliwością godną rozważenia. Ostateczny koszt wypożyczenia autokaru obliczany jest na podstawie czasu pracy pojazdu oraz przejechanych kilometrów.

Każdy klient może zamówić autokar niezależnie od pory dnia i godziny, ze względu na możliwość całodobowego wynajmu autokaru.